Advanced Disk Recovery Crack 2.7 + Aktivasyon Anahtarı İndirme

Advanced Disk Recovery Crack 2.7 Kayıt Anahtarı ile Tam Sürüm Ücretsiz İndir [Son]

Advanced Disk Recovery Crack 2.7, kayıp verileri kurtarmanıza izin veren sezgisel bir uygulamadır. Kapsamlı bir sabit sürücü, çıkarılabilir sürücü ve hatta CD veya DVD taraması gerçekleştirir ve ardından kurtarılabilecek tüm silinmiş dosyaları listeler. Ayrıca Crack ile Aktif Dosya Kurtarma’yı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ayrıca filtreler ekleyerek arama sonuçlarınızı daraltabilirsiniz.

Advanced Disk Recovery Crack 2.7 + Aktivasyon Anahtarı İndirme

Advanced Disk Recovery Free Download Activation ile programın yalnızca silinen dosyaları göstermesine izin verebilir, boş belgelerin dahil edilip edilmeyeceğini seçebilir ve bir dosya adı joker karakterine göre arama sonuçlarını filtreleyebilirsiniz. Systweak Advanced Disk Recovery Tool Basit ve temiz bir arayüze sahiptir. Bu, iki yöntemden daha hızlıdır, ancak gerekli verileri bulması pek olası değildir. Derin tarama modunda, program disk sektörünün tüm alanını tarar ve silinen dosyaları imzalarına göre bulur. Uzantıları ayıklamak, mevcut ve silinen dosyaları doğrulamak ve gerekirse dosyalara doğru uzantıları eklemek için uygulamanın dosya başlıklarını taramasını sağlayabilirsiniz.

Advanced Disk Recovery Product Key Bastırma Diyelim ki artık o kadar etkili olmayan önemli bir kaydı yanlışlıkla sildiniz. Çöpü de boşalttınız. Şimdi hatanı buldun ve sırtını indirmesini istiyorsun. Eh, büyük ihtimalle onu geri alacaksın. Gerçek şu ki, gadget’ınızdan kayıtları silerken, bunlar her zaman hemen silinmez. Gadget’ınızda görmediniz ama hala orada. Ne kadar erken iyileşmeye çalışırsanız, tam iyileşme şansı o kadar iyi olur. Sabit diskinizden, USB’nizden ve diğer depolama ortamlarınızdan kaybolan veya silinen fotoğrafları, videoları, ses dosyalarını, belgeleri ve diğer dosyaları kurtarmak için nihai veri kurtarma çözümü. Tüm veri kaybı sorunlarınıza eksiksiz bir çözümdür. BackupTrans Crack 3.6.11

Advanced Disk Recovery Crack 2.7 Keygen Ücretsiz İndirme ile

Advanced Disk Recovery Torrent İndirme Diyelim ki önemli bir kaydı yanlışlıkla sildiniz, artık etkili değil, ayrıca geri dönüşüm kutusunu da boşalttınız, şimdi hatanızı keşfettiniz ve belden aşağı olmasını istiyorsunuz. Eh, büyük ihtimalle onu geri alacaksın.

Advanced Disk Recovery Product Code, gadget’ınızdan kayıtları sildiğinizde, bunlar her zaman hemen silinmez. Cihazınızda görmezsiniz, ancak hala oradadır ve onu ne kadar erken geri almaya çalışırsanız, tam olarak iyileşme şansınız o kadar artar. Advanced Disk Recovery, sabit sürücülerden veya diğer depolama aygıtlarından kaybolan veya silinen dosyaları kurtaran çok yönlü bir uygulamadır. Basit bir tarama ve kurtarma sihirbazı ile kurtarma çok kolaydır. Bu uygulamayı kullanmak çok basittir ancak profesyonel bir kurtarma yazılımı gibi çalışır.

Advanced Disk Recovery Registration Code Geri Dönüşüm Kutusu’ndan kaldırdığınız önemli dosyalarınızı da çok kolay ve hızlı bir yöntemle kurtarabilirsiniz. Gelişmiş Disk Kurtarma Windows 10 ile sabit sürücüler, bölümler, harici cihazlar ve hatta CD’ler ve DVD’ler kurtarılabilir dosyalar için taranabilir. Hızlı Tarama ana dosya tablosunu ve Derin Tarama dosya imzalarını kullanır. Tarama tamamlandığında, dosyaları/klasörleri önizleyebilir veya istediğiniz konuma geri yükleyebilirsiniz. Bu kadar basit. Advanced Disk Recovery seri anahtarını buradan indirip yükleyin ve yanlışlıkla silinen verileri ücretsiz Advanced Disk Recovery aracıyla anında kurtarın.

Advanced Disk Recovery Crack 2.7 Ana Özellikler

 • Sınırsız Bilgi alın.
 • Metin içerik dosyalarından filmlere kadar sınırsız miktarda bilgiyi etkili bir şekilde bulabilir ve kurtarabilirsiniz.
 • Tüm stat kaybı koşulları için tasarruf.
 • Durum ne olursa olsun her türlü silinmiş, biçimlendirilmiş veya kaybolan kaydı kurtarın.
  Birden çok formatı destekler.
 • Gelişmiş Disk Kurtarma Aracı Windows 10, her tür dosya codec bileşeniyle birleştirilebilir. Dosyaları ve klasörleri birkaç tıklamayla kurtarın.
 • Dış varlıklara yardım edin.
 • Mükemmel sabit sürücü kurtarma, harici bellek kartlarına, USB’ye, SSD’ye ve zor sürücülere yardımcı olur.
 • Etkili tarama modları.
 • Advanced Disk Recovery kayıt defteri anahtarı, Windows Home dizüstü bilgisayarınızı silinen kayıtlar için tarar ve ulaşılması zor belgeler üzerinde derin taramalar gerçekleştirir.

Advanced Disk Recovery Crack 2.7 + Aktivasyon Anahtarı İndirme

Yenilikler Advanced Disk Recovery Crack 2.7?

 • Neredeyse tüm veri türleri kurtarıldı
 • Kullanımı kolay arayüz
 • Hızlı ve kapsamlı analiz gerçekleştirir
 • Kesilen taramaları daha sonra çalıştırmak üzere kaydedin
 • Sabit Sürücü, Bölüm, Harici Aygıt, CD/DVD Kurtarma Gelişmiş Disk Kurtarma, basit ve etkili bir dosya kurtarma aracıdır.

Sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows XP/ Windows Vista/ Windows 7/ Windows 8/ Windows 10.
 • Bellek: 512MB.
 • Sabit disk: 512 MB boş alan.
 • İşlemci: P4 veya üstü.

Nasıl kurulur?

 1. Önce en son sürümü indirin.
 2. Önceki sürümü kaldırın.
 3. Virüs Korumasını devre dışı bırakın.
 4. İndirdikten sonra, RAR dosyasını açın veya çıkarın ve yükleyiciyi açın.
 5. Kurulumdan sonra yükleyiciyi kurun, her yeri kapatın.
 6. “Crack” veya “Patch” klasörünü açın, kurulum klasöründeki bozuk dosyayı kopyalayın ve değiştirin.
 7. Son olarak, Advanced Disk Recovery en son sürüm 2020’nin keyfini çıkarın.

Ayrıca, Wirecast Pro Crack 15.0.3

Download

Mirror

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir