ApowerManager Crack 3.2.9.1 Aktivasyon Kodu ile Ücretsiz İndir

ApowerManager Crack 3.2.9.1 Kayıt Anahtarı ile Tam Sürüm Ücretsiz İndir [Son]

ApowerManager Crack 3.2.9.1, mobil verileri bilgisayardan veya bilgisayardan aktarabilen ve yönetebilen tam özellikli bir mobil cihaz yöneticisidir. Cep telefonu ve bilgisayar müzikleri veya fotoğraflar, videolar, uygulamalar, kişiler, mesajlar, kitaplar ve diğer dosyalar kolayca içe veya dışa aktarılabilir. Bu cihaz hem iOS hem de Android ile uyumludur.

ApowerManager Crack 3.2.9.1 Aktivasyon Kodu ile Ücretsiz İndir

ApowerManager Free Download Activation iPhone, Samsung, HTC, Vega, Sony ve diğer iOS ve Android telefonları kullanmasına rağmen çalışıyor. Dahası, bu telefon yöneticisi aynı zamanda kişiler, SMS, videolar, müzik, uygulamalar ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm mobil verileri tek bir tıklamayla bir ağa yedeklemenizi sağlayan bir yedekleme aracı olarak da kullanılabilir. Telefondaki kayıtlarınız silinir veya kaybolursa, telefondaki önceki bir yedeklemeden verileri geri yükleyebilirsiniz. Bu uygulama, birçok özelliği ve inanılmaz kullanım kolaylığı nedeniyle kullanıcılar arasında popülerlik kazanmıştır. Kullanıcılar, cep telefonu ekranını bilgisayarda kolayca görüntüleyebilir, telefonun ayrıntılı bilgilerini kontrol edebilir ve telefonlarının zil sesini ve arka planını değiştirebilir.

ApowerManager Product Key Daha fazla indirilen kombo temizleyici premium crack. ApowerManager, ekran görüntüsü almak için telefonunuzdaki kısayol tuşlarını kullanmak yerine tek bir tıklamayla size yardımcı olabilir. Dosya, panoya çoğaltılır veya seçtiğiniz bir klasöre teslim edilir. Bu ürünle ilgili harika olan şey, bilgisayar verilerini verimli bir şekilde yönetmek için bir veya daha fazla telefonu bağlayabilmesidir. Telefonunuzu ve PC’nizi USB kablosu veya Wi-Fi ile bağlayabilir. Apowersoft ApowerManager 3.2.9.1 Crack, fotoğrafları, müzikleri, videoları, belgeleri ve diğer mobil içeriği yönetmenize yardımcı olan hepsi bir arada bir telefon yöneticisidir. Dosyaları taşımak, düzenlemek ve silmek için Android ve iOS cihazlar için profesyonel bir yazılımdır. TweakBit Driver Updater Crack 2.2.9

ApowerManager Crack 3.2.9.1 Keygen Ücretsiz İndirme ile

ApowerManager Torrent Kullanıcı dostu GUI, veri düzenleme araçları, temel yedekleme seçenekleri ve en yüksek veri aktarım hızı, apowersoft phone manager tam sürümünün bazı temel öğeleridir. Cihazınızı bir bilgisayara bağlayın ve tüm içeriği Mac’inize veya Windows’a yedekleyin. Verilerinizi ekran donma, biçimlendirme, çökme veya cep telefonunuzun bozulması gibi yaygın nedenlerle kaybettiyseniz.

ApowerManager Activation Key O zaman Apowersoft ApowerManager Tam Sürüm size yardımcı olmak için her zaman bir yedekleme dosyasına sahiptir. Bu nedenle mesajların, belgelerin, olayların, arama günlüklerinin, kişilerin ve sosyal uygulama verilerinin tam bir yedeğini oluşturun ve istediğiniz zaman geri yükleyin. Dahası, dosyalarınızda değişiklik yaptığınızda, yedekleme dosyası zaman zaman güncellenecektir. Ayrıca bu yedeklemeleri manuel olarak düzenleyebilir ve yönetebilirsiniz. Apowersoft ApowerManager Crack, cihazınızı işletim sistemine bağlamak için üç farklı seçenek sunar ve bu yöntemler arasında USB, Wi-Fi ve bir doğrulama kodu bulunur. Bağlandıktan sonra model numarası, seri numarası, bellek, pil seviyesi vb. gibi mobil bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

ApowerManager Registration Key Ayrıca kullanıcılar, bağlı olan cihazın rootlu olup olmadığını da görebilirler. Android kullanıcıları, kayıp dosyalarını kurtarmak için Android crack için FoneLab’ı da indirebilir. ApowerManager fotoğraflara, videolara ve uygulamalara göz atmanızı sağlar; Bununla notları, mesajları, arama geçmişini ve tarama geçmişini görüntüleyebilirsiniz. XLS veya X kullanabilirsiniz; Günlükleri bilgisayarınıza ML formatında dışa aktarabilirsiniz. Genel olarak, telefonunuzu temizlemenize, dosya eklemenize veya kaldırmanıza, bunları bilgisayarınıza yedeklemenize ve daha sonra çok az çabayla geri yüklemenize yardımcı olan değerli ve güvenilir bir programdır. ApowerManager, aynı anda iki veya daha fazla cihazı yönetme gibi harika bir özelliğe sahiptir.

ApowerManager Crack 3.2.9.1 Ana Özellikler

 • Tüm bilgilerle otomatik cihaz tanımlama
 • Ayrıca, dosyaları bilgisayarınıza geri taşıyın.
 • Dosyaları tabletlerden ve cep telefonlarından görüntüleyin.
 • Kişiler, yer imleri, uygulamalar, mesajlar, aramalar, arka planlar ve diğer veriler hakkında bilgi alın.
 • Tüm dosyaları telefon cihazlarından bilgisayara veya USB veya Wi-Fi üzerinden bilgisayara aktarın.
 • Hem iOS hem de Android cihazlarla çalışır.
 • Fotoğrafları, müzikleri, videoları, SMS’leri, kişileri ve diğer dosyaları yönetin.
 • Cihazlarınızdan bilgisayarınıza her türlü veriyi yedekleyin.
 • Mobil dosyaları yedekten geri yükleyin.
 • Tek bir tıklama ile bilgisayarda telefon ekran görüntülerini alın.
 • Telefon ekranlarını farklı şekillerde görüntüler.

ApowerManager Crack 3.2.9.1 Aktivasyon Kodu ile Ücretsiz İndir

Yenilikler ApowerManager Crack 3.2.9.1?

 • Mevcut sürüm, modern iPhone modellerini destekler.
 • Artık veri kurtarmayı hızlandırıyor.
 • Verileri bulut depolamaya kaydetme seçeneği vardır.
 • GUI’de küçük değişiklikler.
 • Bazı sorunları düzelttim.

Sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10/8/7
 • RAM: 256MB veya daha fazla
 • Boş disk alanı: 200 MB veya daha fazla

Nasıl kurulur?

 1. İlk olarak, antivirüsü kapatmanız gerekir.
 2. Ardından, ApowerManager Crack’i [ömür boyu] indirmek için verilen bağlantıyı ziyaret edin.
 3. İndirdikten sonra, dosyaları belirli bir klasöre çıkarın.
 4. Kurulumu başlatmak için kurulum paketine tıklayın.
 5. Ardından uygulamayı kapatın ve belirtilen tüm dosyaları kurulum klasörüne kopyalayın.
 6. Birkaç dakika sonra yazılımınız otomatik olarak etkinleştirilecektir.

Ayrıca, Neat Video Crack 5.5.4

Download

Mirror

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir