Bandicam Crack 7.1.1.2158 + Keygen Full Version 2024

Bandicam Crack İndir Full Türkçe – Keymaker Free Download

Bandicam Crack, bilgisayar ekranınızın, oynanışınızın veya diğer cihazlarınızın yüksek kaliteli filmlerini kaydetmenizi sağlayan popüler bir ekran kayıt yazılımıdır. Basit arayüzü, güçlü yetenekleri ve ayarlanabilir ayarları, ekran kayıtlarını kolayca yakalamak, düzenlemek ve paylaşmak isteyen herkes için tercih edilen seçenek haline getirir.

Bandicam 7.1.1.2158 Crack Plus Serial Key Bedava indir

bandicam activator, DirectX veya OpenGL grafikleri kullanan oyunlar ve diğer uygulamalar da dahil olmak üzere ekranınızdaki her şeyi yakalayan bir araçtır. Programın seçenekler menüsü, fare imlecinin boyutunu, kalitesini, kodekini, saniyedeki kareleri, ses kanallarını, bit hızını ve hatta görünürlüğünü değiştirmenize olanak tanır. Daha yüksek bilgi hacimsel verimliliğine sahip kayıpsız bir kodlama teknolojisi gibi görünüyor.

Kullanıcı dostu arayüzü ve tutarlı sonuçları nedeniyle uygun bir çözümdür. Yerleşik indirme sıkıştırma yöntemi Bandicam Crack Keygen, kaliteyi korurken indirme boyutunu azaltmaya yardımcı olur. Ayrıca, oynarken kekemelik olasılığı önemli ölçüde daha düşüktür. Yukarıda belirtilen araç, kullanıcıların bilgisayarlarının dijital görüntüsünden, video konferansından veya bilgisayar kurslarından içerik göndermelerine olanak tanır. Benzer yazılımlar da kullanılabilir iTop Screen Recorder 3 Pro Crack

Bandicam Profesyonel Video Düzenleme için Uygun mu?

Çoğunlukla bir ekran kayıt programıdır, ancak kayıtları kırpmanıza, kesmenize ve birleştirmenize izin veren bazı basit düzenleme araçlarına sahiptir. Ek olarak, bandicam full indir kullanıcıların ekran görüntüsü almasına ve bunları BMP, PNG veya JPG formatlarında saklamasına olanak tanır. İncelenecek çeşitli alternatifler var. Bu özellikler, varsayılan bir kaydetme dizini ayarlama, programı diğer programların üstünde tutma.

Bendicam’in benzersiz kayıt teknolojisi, tüm kullanıcıların bilgisayarlarının genel performansını etkilemeden oyun deneyimlerini doğru bir şekilde belgelemelerini sağlar. Temel oyun kullanımının yanı sıra, bandicam screen recorder full çeşitli ekran etkinliklerini kolayca kaydedebilir. onu yakalama veya tüm ekranı kaydetme seçeneğine de sahip olabilir. Diğer aracı indir Movavi Screen Recorder Crack

Bandicam Full Yapma (Lates Update)

Bandicam Crack Keymaker, zengin işlevselliği ve kullanımı kolay arayüzü ile dikkat çeken ve onu çok çeşitli kullanıcılar arasında popüler bir seçim haline getiren bir ekran kayıt yazılımıdır. Oyuncular, eğitimciler, içerik oluşturucular ve profesyoneller dahil olmak üzere çeşitli kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için çok çeşitli özellikler ve işlevler sunar. Güçlü özellikleriyle kullanıcılar, yüksek kaliteli filmleri kolayca çekebilir, içeriklerinin genel kalitesini iyileştirebilir.

Bandisoft, bu yazılım uygulamasını ekran kaydı ve oyun yakalama için üretti. Yazılım, etkileyici yetenekleri ve kullanıcı dostu düzeni nedeniyle popülaritesi arttı. Bandicam Full Türkçe, öğretici videolar oluşturma, çevrimiçi toplantıları belgeleme ve favori filmlerden veya TV şovlarından unutulmaz sahneleri arşivleme gibi çeşitli görevler için kapsamlı bir çözüm sunar. Tüm müşterilerinin istek ve bütçelerini karşılayacak farklı fiyatlandırma planlarına sahiptir.

Bandicam Crack 7.1.1.2158 + Keygen Full Version 2024

Temel Özellikleri Bandicam Crack:

Daha iyi Ekran Kaydı:

En iyi özelliklerinden biri, ekran görüntülerini yüksek çözünürlükte kaydedip alabilmesidir. 4K UHD çözünürlüklerle çalıştığı için yaptığınız kayıtların net ve keskin olacağından emin olabilirsiniz. H.264 ve H.265 kodekleriyle program, küçük dosya boyutlarında yüksek kaliteli videolar üretebildiği için çok çeşitli görevleri yerine getirebilir.

Ekran ve Oyun Kaydı:

Bandicam Full Crack hem ekranları hem de oyunları çok iyi kaydeden çok uyarlanabilir bir araçtır. Oyuncular zor oyunlar oynarken bile oyun maceralarını kolayca kaydedebilirler. Oyun kaydetmeyi kolaylaştıran ve sorunsuz, yüksek kaliteli videolar elde etmenizi sağlayan oyun kayıt modu gibi özelliklere sahiptir.

Gerçek Zamanlı Çizim:

Film çekilirken ekranınızda çizim yapabilirsiniz. Bu özellik, eğitim ve ders videoları için harikadır çünkü hızlı bir şekilde notlar eklemenize, diyagramlar çizmenize ve videoların önemli bölümlerini vurgulamanıza olanak tanır.

Zamanlanmış Kayıtlar:

Kaydı kendiniz başlatmak için orada olamadığınızda canlı dersleri, çevrimiçi toplantıları veya TV şovlarını kaydetmek için harikadır. Bu araçla, kaydedilecek zamanları planlayabilirsiniz.

Fare için efektler:

Filmlerinizin daha iyi görünmesini sağlamak için tıklama efektleri ekleyebilir, imleç hareketlerini vurgulayabilir ve tuş vuruşlarını gösterebilirsiniz. Bu efektlerle, insanların bilgisayarda ne yaptığınızı görmeleri daha kolay olacaktır.

Düzenleme ve Paylaşma Seçenekleri:

Kayıtlarınızı kırpmanıza ve değiştirmenize izin veren basit düzenleme araçlarına sahiptir. Bu program ile filmlerinizi doğrudan Facebook, Vimeo ve YouTube gibi sosyal medya sitelerine de gönderebilirsiniz.

Dış Cihazlardan Kayıt:

Cep telefonları, oyun sistemleri ve web kameraları gibi harici cihazlardan video kaydedebilirsiniz. Bu araç, kayıtlarında birçok farklı kaynağı kullanmak isteyen içerik oluşturucular için harikadır.

Yeni Güncelleme Nedir?

 • Şu anda yalnızca 64 bit Windows ile çalışır.
 • Daha önce, kayıt aracı yalnızca yukarı ve aşağı hareket edebiliyordu. Şimdi, herhangi bir yönde hareket edebilir.
 • Sadece 10 dakikanız kaldı, ancak yeni sürüm size bunu söylemeyecek.
 • Kullanıcılara 10 dakika içinde en son sürümün deneme süresinin bittiği söylenecektir.
 • Ayrıca yepyeni şeyler de var.
 • Çıkış yolu mevcut olduğu sürece bir hata mesajı gösterilecektir.
 • DirectX ile çalışma yeteneği geliştirildi.
 • Hatalar düzeltildi.

Artıları:

 • Bu aracı genel olarak kullanmayı seviyorum. Bu nedenle, başkalarına bundan bahsedeceğim.
 • Canlı akışlı video oyunları için kullanımı kolaydır.
 • Harika bir yazılım olan bu araç, çok kullandığım bir şey.
 • Bu uygulamanın canlı akış ve ekran görüntüsü almak için ne kadar basit ve kullanışlı olduğunu seviyorum.

Eksiler:

 • Düşük özelliklere sahip bir dizüstü bilgisayar veya PC kullanıyorsanız kare hızınız yavaşlar.
 • Ancak, ekranın hemen fotoğrafını çekmek veya videoyu daha sonra düzenlemek gibi hızlı ve kirli işler için harikadır.
 • Tek sorunum, yazılımın dosya klasörlerine ulaşmakta sorun yaşamamdı.

Sistem gereksinimleri:

 • İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista, 10, 8, 8.1, 7.
 • Bellek (RAM): 512MB
 • Sabit disk alanı: Elli MB
 • İşlemci: 3.1GHz

Bandicam Serial Key:

K8V5Z-RGBS8-H82XJ-NV9GX-HV8FX
GX5JE-LY9B9-TX4CW-QDZ4J-T4VS7

Nasıl kurulur?

 • Bandicam’e aşağıda verilen linkten ulaşabilirsiniz.
 • Dosyayı çıkarmak için Winrar’ı başlatın.
 • Programı şimdi başlatın.
 • Uygulamayı kurmak için “Etkinleştir” düğmesini tıklayın.
 • Seri anahtarlarınızı, üzerinde yazan yere yazın.
 • Kurulum şimdi tamamlandı.
 • Artık ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir