CCleaner Professional 6.24.11060 Crack + License Key Full Indir

CCleaner Professional Crack İle Serial Key Download

Ccleaner Professional-Crack

CCleaner Professional Crack anahtarı Windows bilgisayarları temizlemek için en etkili yazılımdır. Bu, sisteminiz için ücretsiz bir optimizasyon, gizlilik ve temizleme aracıdır. Gereksiz dosyaları sistemden kaldırarak Windows’un daha hızlı çalışmasına ve değerli sabit disk alanını boşaltmasına olanak tanır. Ayrıca, internet geçmişiniz gibi çevrimiçi etkinliğinizin izlerini de ortadan kaldırır. Kapsamlı bir kayıt defteri temizleyicisi içerir. Basit bir kurulum prosedürüne ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Bilgi otoyolunda, kötü amaçlı içerik popüler olmayabilir.

Kişinin kişisel bilgilerini korumak için tasarlanmış çeşitli işlevler sağlar. Ccleaner Professional Activation Key, tarayıcı geçmişini, çerezleri ve önbelleği kapsamlı bir şekilde ortadan kaldırma yeteneğine sahiptir, bu nedenle veri ihlalleri ve kişinin sörf modellerine yasa dışı izinsiz girme olasılığını azaltır. Ayrıca, (CCleaner), indirme geçmişinizi ortadan kaldırma ve Geri Dönüşüm Kutusunu etkin bir şekilde boşaltma yeteneğine sahiptir ve bozulmamış bir dijital yolun korunmasını kolaylaştırır.

Ccleaner Professional Plus Full Windows 10 (2024)

Ccleaner Professional Download Full, karmaşık temizleme algoritmalarının kullanılmasına bağlanabilir. Algoritmalar, önceden yüklenmiş alternatif temizleme yardımcı programları tarafından sıklıkla göz ardı edilen gereksiz dosyaları tanımlamak ve ortadan kaldırmak için özel olarak geliştirilmiştir. Bu eylemi gerçekleştirerek, yazılım önemli disk alanı boşaltma ve belki de sisteminizin hızını ve reaktivitesini artırma yeteneğine sahiptir. Aracın, sisteme zarar vermeden güvenli bir şekilde silinebilecek dosyaları doğru bir şekilde tanımlama kapasitesi.

Ccleaner Professional Bundle Free Download, işlevselliğini tekil bir temizlik örneğinin ötesine genişletir. Bu sistemin gerçek zamanlı izleme özelliği, sürekli optimizasyon ve bakım sağlayarak dağınıklığı önler ve optimum performansı korur. (Yazılım) otomatik arka plan çalışması, rutin taramalar ve temizlikler yapmak üzere yapılandırılma özelliğine sahiptir. Bu özellik, özellikle bakım prosedürünü manuel olarak başlatma ihtiyacını göz ardı edebilecek veya göz ardı edebilecek kullanıcılar için faydalıdır.

CCleaner Professional 6.24.11060 Crack + License Key Full Indir

Ccleaner Professional Free, kullanım kolaylığına ve işlevselliğe öncelik verir. Kullanıcı dostu arayüzü ile yazılım, çeşitli yetenekleri boyunca zahmetsiz gezinmeyi kolaylaştırarak düşük teknik yeterliliğe sahip bireyleri barındırır. Gösterge paneli, kullanıcıların sistem taramalarını kolayca gerçekleştirmelerine, gizlilik koruma önlemlerini uygulamalarına ve minimum çabayla optimizasyonlar gerçekleştirmelerine olanak tanıyan temel özellikleri belirgin bir şekilde görüntüler. (CCleaner) ‘ın profesyonel sürümü size devam eden temizlikleri zamanlama olanağı verir.

Temel Özellikleri CCleaner Professional Crack:

 • Bu yazılım, geçici dosyaları, önbelleğe alınmış verileri ve gereksiz sistem dosyalarını etkili bir şekilde arar ve ortadan kaldırır, böylece önemli disk alanı boşaltır ve belki de sistem performansını artırır.
 • Bu yazılım uygulaması, yaygın olarak kullanılan web tarayıcılarından tarama geçmişinin, çerezlerin, önbelleğin ve indirme geçmişinin kaldırılmasını kolaylaştırır, böylece çevrimiçi gizlilik ve güvenlik seviyelerini artırır.
 • (Yazılım), Windows kayıt defterindeki sorunların algılanmasına ve çözülmesine yardımcı olan ve dolayısıyla sistem performansının verimliliğini artıran bir kayıt defteri temizleme işlevi içerir.
 • Yazılım, gereksiz dosyaları gerçek zamanlı olarak sürekli olarak izler ve ortadan kaldırır, böylece dağınıklıktan arınmış bir sistemi korur.
 • Zamanlanmış otomatik taramaların ve temizlemelerin uygulanması, manuel müdahalenin gerekliliğini etkin bir şekilde en aza indirir ve sistemin sürekli iyileştirilmesini sağlar.
 • Ccleaner Professional Serial Key, bunlarla bağlantılı geçici dosyaları, günlükleri ve önbellekleri seçerek ortadan kaldırarak tek tek uygulamaların performansını optimize etmeyi amaçlar.
 • Bu yazılım, kalan kalan dosyaların veya kayıt defteri girdilerinin ortadan kaldırılmasını sağlayarak uygulamaların kapsamlı bir şekilde kaldırılmasını kolaylaştırır.
 • Bu yazılım uygulaması, yinelenen dosyaların tanımlanmasını ve kaldırılmasını kolaylaştırır, bu da hem depolama alanının korunmasına hem de yinelenen dosyaların ürettiği bilişsel uyumsuzluğun azalmasına neden olur.
 • Yazılım, dosyaları etkin bir şekilde ortadan kaldıran, dolayısıyla veri alma olasılığını önemli ölçüde azaltan ve gizliliği artıran bir dosya öğütücü işlevi içerir.
 • Bu yazılım uygulaması, kullanıcıların temizleme için belirli konumları veya dosya türlerini seçmelerine izin vererek temizleme tercihlerini kişiselleştirmelerini sağlar, böylece özelleştirilmiş ve hedefli bir temizleme işlemini kolaylaştırır.

Yeni Güncelleme Nedir?

 • CCleaner Professional Key, sistem performansını daha hızlı ve daha belirgin bir şekilde artıran daha verimli disk temizleme algoritmalarına sahiptir.
 • CCleaner Professional artık çevrimiçi gizliliğinizi daha önce hiç olmadığı gibi korumak için gelişmiş tarayıcı veri temizleme araçları sunuyor.
 • İtibarına dayanarak, yazılım artık hataları daha iyi tanımlayan ve düzelten, sistem çalışmasını daha sorunsuz hale getiren kayıt defteri temizleme algoritmalarını geliştirdi.
 • Gerçek zamanlı izleme aracı artık daha hızlı yanıt veriyor ve sisteminizin sorunsuz çalışmasını sağlayarak çöpleri daha etkili bir şekilde kaldırıyor.
 • Zamanlama işlevi, otomatik taramaları ve temizlemeleri daha sorunsuz ve işletmeniz için daha az yıkıcı hale getirmek için geliştirilmiştir.
 • Yazılım artık daha fazla uygulamayı temizleyerek performansı artırıyor.
 • Yazılımı kaldırmak artık dijital iz bırakmaz ve sistem alanını boşaltır.
 • Yinelenen dosya bulucu artık kopyaları daha doğru algılayarak depolama alanını optimize ediyor.
 • Daha güçlü algoritmalar, silinen dosyaları neredeyse kurtarılamaz hale getirerek güvenlik sağlar.
 • Artık hangi dosyaların ve yerlerin daha kolay temizleneceğini tam olarak seçebilirsiniz.
 • Sistem geri yükleme noktası yöneticisinin kullanımı artık daha kolay ve sistem geri yükleme noktası yönetimini kolaylaştırıyor.
 • Başlangıç programlarını daha sorunsuz ve verimli bir şekilde yöneterek önyükleme sürelerini ve sistem yanıt verebilirliğini optimize edin.
 • Sistem bilgileri işlevi artık bilgisayarınızı anlamanıza yardımcı olacak daha ayrıntılı donanım, yazılım ve sistem ayarları bilgileri sunar.
 • Kullanıcı arayüzü daha temiz ve daha modern görünecek şekilde güncellendi ve özellik navigasyonunu kolaylaştırdı.
 • Mevcut sürüm, gerektiğinde bilgi ve yardım bulmayı kolaylaştıran daha iyi yardım ve desteğe sahiptir.

Sistem Gereksinimleri:

 • Desteklenen işletim sistemi: Windows XP/Vista/7/8/8.1/10/11.
 • Gerekli bellek (RAM): 128 MB RAM gerekir (256 MB RAM Önerilir).
 • Gerekli Sabit Disk Alanı: 60 MB boş sabit disk alanı gerekir.
 • İşlemci: Intel Pentium 4 veya üstü.
 • Yönetici hakları.

Nasıl Etkinleştirilir?

 1. İlk olarak, (CCleaner Professional) ‘ın en son sürümünü internetten edinin.
 1. Eski sürümden kurtulmak için IObit Uninstaller Pro’yu kullanın.
 2. Not Virüs Korumasını kapatın.
 3. İndirdikten sonra kurulum dosyasını açın ve RAR dosyasını açın veya çıkarın. Bunu yapmak için
 4. Winrar’ı kullanabilirsiniz.
 5. Kurulumun lansmandan sonra yapılması gerekiyor.
 6. Seri anahtar yapmak için keygen’i kullanarak uygulamayı açabilirsiniz.
 7. Veya programın çalışması için seri anahtarı kullanabilirsiniz.
 8. Tüm bunlardan sonra 2023 versiyonunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir