FoneLab Android 5.0.36 Crack + Registration Code İndir Full

Fonelab Android Data Recovery Registration Code 2024

FoneLab Android Crack, en iyi Android veri kurtarma yazılımlarından biridir. Android Data Recovery, Android kullanıcılarının silinen metin mesajlarını, kaybolan mesajlaşma eklerini, kaybolan kişileri, silinen arama kayıtlarını ve fotoğrafları, resimleri, videoları, müzikleri ve Android telefonunuzdaki, tabletinizdeki ve SD kartınızdaki belgeleri kurtarması için harika bir veri kurtarma yazılımıdır. Telefondan veya SD karttan kişileri, mesajları, videoları, fotoğrafları vb.

FoneLab Android Crack 3.1.32 + Keygen Ücretsiz İndirme [2022]

Aiseesoft Fonelab Full veri kaybetmeden kurtarabilirsiniz. Android telefonlarda kaybolan silinen kişileri, mesajları, mesaj eklerini, arama geçmişini, galeriyi, resim kitaplığını, müzikleri, videoları ve belgeleri kurtarmanıza olanak tanır. Bu Android veri kurtarma ile tüm kayıp dosyalarınızı dakikalar içinde kurtarabilirsiniz. Kişileri, metin içeriğini ve ekleri kurtarmanıza yardımcı olabilir. Android için Aiseesoft FoneLab, karttaki fotoğrafları almak için çatlar.

Android telefon/tabletteki sesli notları ve müziği kurtarmaya yardımcı olur. FoneLab Android For Windows, Android kullanıcıları için silinen metin mesajlarını ve kaybolan mesaj eklerini kurtarabilen iyi bir veri kurtarma yazılımıdır. FoneLab for, hem yeni başlayanlar hem de ileri düzey kullanıcılar için ücretsiz Android veri kurtarma yazılımıdır. Dosya türü ne olursa olsun, WhatsApp mesajlarınız, arama günlükleriniz veya ruh eşlerinizle olan fotoğraflarınız, tümü bilgisayarınızda kurtarılabilir. Advanced SystemCare Ultimate Crack

FoneLab Android Portable Full Version

Kayıp dosyaların çoğunu Android cihazdan kurtarın ve hasarları ve bozuk sistem sorunlarını onarın ve hızlı ve güvenli kurtarmayı destekleyin. Fonelab Android Data Recovery Full, virüs bulaşmış dosyaları, sistem çökmelerini, SD kart biçimlerini ve silmelerini, kök sorunlarını vb. kolayca geri alabilir. Birçok SD kart sorununu giderir ve sistem yapılandırmasını güvenli bir şekilde geri yükler. şifre unutma sorunu için daha iyi bir çözüm olabilir.

Böylece kullanıcı, SMS’lerini, kişileri, medyayı, resimleri ve üçüncü taraf uygulamalarını tek bir tıklamayla kurtarabilir. Ayrıca, kullanıcının cihazı PC’ye bağlamak için USB’yi takması ve geliştirici modunu kullanması gerekir. Bu uygulama, bulunan tüm verileri bilgisayarınıza en hızlı şekilde kolayca aktarır. FoneLab Android Patch, Android telefonlardan ve tabletlerden silinen verileri kurtarmak için yeni ve kullanışlı bir yazılımdır.

Kayıp dosyaların çoğunu Android cihazdan kurtarın ve hasarları ve bozuk sistem sorunlarını onarın ve hızlı ve güvenli kurtarmayı destekleyin. Ayrıca, virüs bulaşmış dosyaları, sistem çökmelerini, SD kart biçimlerini ve silmelerini, kök sorunlarını vb. kolayca geri alabilir. Birçok SD kart sorununu giderir ve sistem yapılandırmasını güvenli bir şekilde geri yükler. FoneLab Android Crack Full Version , şifre unutma sorunu için daha iyi bir çözüm olabilir.

Ayrıca Şunları Da Beğenebilirsiniz: EaseUS Todo Backup Crack

Temel Özellikleri FoneLab Android Crack:

 • Android telefon/tablet ve SD karttan silinen SMS’leri, kişileri, arama geçmişini kurtarın
 • Android telefonlardan/tabletlerden ve SD kartlardan silinen fotoğrafları, videoları, müzik ve belge dosyalarını kurtarın (yalnızca Pro sürümü)
 • Android verilerinizi hatalı silme, su hasarı vb.
 • Samsung/LG/HTC/Sony/Huawei/ZTE cep telefonu/tableti destekleyin
 • Şimdiye kadarki en kolay, en hızlı ve en güvenli ücretsiz Android veri kurtarma yazılımı.
 • Kişi adı, telefon numarası, e-posta, unvan, adres ve telefonunuza koyduğunuz daha fazla bilgi gibi eksiksiz bilgilerle silinen kişileri kolayca kurtarabilirsiniz.
 • Aiseesoft Fonelab For Android Crack, kullanımınız için VCF, CSV veya HTML olarak kaydedilir. Çağrı kaydını geri yükle
 • Kişileri kaydetmeden önce önemli arama kayıtlarını mı kaybettiniz? O zaman bu Android veri
 • kurtarma yazılımı, kayıp telefon numaranızı, adınızı, verilerinizi, sürenizi vb. kurtarmak için çok yardımcı olacaktır.
 • HTML ve ekli resimlerle alınan arama geçmişini görüntülemek için tarayıcıyı kullanabilirsiniz.
 • Tek bir tıklamayla silinen SMS’leri kurtarabilir ve ardından bunları CSV, HTML ve ekli resimler olarak indirebilir.

FoneLab Android Crack 3.1.32 + Keygen Ücretsiz İndirme [2022]

Eksileri

🟢Çoğu mobil cihazı destekler

🟢Kişileri metin dosyalarına aktarın

🟢Dahili ve harici depolamayı destekler

Artıları

🔴Pro sürümünde daha fazla özellik

🔴Bazı dosyalar tamamen geri yüklenmeyebilir

🔴Kök seçeneği güvenli olmayabilir

Sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows XP/7/8/8.1/10
 • Bellek (RAM): 2 GB RAM gereklidir.
 • Sabit Disk Alanı: 100 MB boş disk alanı gereklidir.
 • İşlemci: Intel Pentium işlemci 1 GHz veya üstü.

Nasıl kurulur?

 1. Kurulumu indirin
 2. İndirilen kurulum dosyasını her zamanki gibi kurun.
 3. Kurulum sihirbazını çalıştırın ve bekleyin.
 4. Şimdi programı kapatın ve kullanmadan önce etkinleştirin.
 5. Şimdi crack dosyasını kopyalayın ve kurulu klasöre yapıştırın.
 6. Yukarıda verilen Aiseesoft FoneLab for Android kayıt kodunu da kullanabilirsiniz.
 7. Bitti! Zevk almak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir