Foxit PhantomPDF 13.2.2 Crack Plus Activation Code Son Sürüm

Foxit PhantomPDF 13.2.2 Crack With License Key Tam Sürüm Ücretsiz Indir 2024

Foxit PhantomPDF 13.2.2 Crack Plus Activation Code Son Sürüm

Foxit PhantomPDF 13.2.2 Crack, müşterilere PDF dosyalarını yönetmenin uygun maliyetli, hızlı ve güvenli bir yolunu sunan güçlü bir araçtır. Foxit, gelişmiş düzenleme özellikleri ve yüksek düzeyde güvenlik ile PDF dosyaları oluşturmak ve değiştirmek için dünyanın en etkili ve güçlü aracıdır.Bu uygulama, en iyi işbirliği ve kendi kendine yardım araçlarını sağlarken, aynı zamanda en güçlü araç olarak daha pahalı ve etkisiz uygulamadan daha iyi performans gösterir.

Foxit PhantomPDF Crack Full Version dosyaların uzunluğunu belirlemenizi sağlar. PDF’leri PPT, TXT ve DOC formatlarına da dönüştürebilirsiniz. Geçerli PDF dosyalarını düzenlenebilir sürümlerle değiştirir. Ek olarak, belgeler taranabilir ve PDF formatına dönüştürülebilir. Hemen hemen tüm Foxit Reader uygulamaları, tipografiyi ve estetik görünümü silmenize, ayarlamanıza, harflere veya parçalara bölmenize ve bilgileri ölçeklendirmenize olanak tanır.

Foxit PhantomPDF Activation Key ingilizce, fransızca, rusça, almanca ve Hintçe dahil olmak üzere birden çok dili destekleyen tek bir düzenleme aracıdır. Başka bir deyişle, birden çok dili destekler. Bunu kullandığınızda dosyalarınızın güvenli ve emniyetli olacağını garanti eder. Ayrıca, yüksek kaliteli bileşenleri destekleyen yüksek kaliteli bir PDF düzenleyici arıyorsanız Foxit mükemmel bir seçimdir.

Foxit PhantomPDF  Crack 2024, kullanıcıların kesintisiz taşınabilir belgeler oluşturmasına ve düzenlemesine olanak tanıyan kapsamlı bir çözümdür. Bir PDF dosyası, esasen, bir cihazdan diğerine dosya aktarımı sırasında belgelerin düzeninin ve ayarlarının sabit kaldığı harika bir dosya biçimidir. Dosyayı Microsoft Office’in veya benzer başka bir programın farklı bir sürümünde açtığınızda, belge oluşturulduğu zamanki gibi görünür. Sonuç olarak, bu program taşınabilir belge formatlarının kullanımını ve yönetimini basitleştirir. Benzer yazılımlar da kullanılabilir Wondershare PDFelement Pro Crack

Foxit PhantomPDF , Mac Işletim Sistemleriyle Uyumlu Mu?

Evet, platformlar arası uyumluluk sağlayarak hem Windows hem de Mac işletim sistemleriyle uyumlu sürümler sunar. Foxit PhantomPDF License Key elektronik tablolar, Excel, Doktor, Microsoft Word, PowerPoint sunumları, önceden satın alınan öğeler, yavaş pişiriciler, PPTM ve bitmapler dahil olmak üzere çok çeşitli geçerli dosya türlerini destekler. Bu program, oluşturma, değiştirme, elektronik koruma ve yayınlamayı kapsayan kapsamlı bir dosya türleri paketi gibi görünmektedir. Foxit Phantom ayrıca, açıkça tanımlanmış öğelere sahip bir müşteri tasarımına sahiptir ve bu sayede bireysel gereksinimleri için neye ihtiyacınız olduğunu belirlemenizi kolaylaştırır.

Foxit PhantomPDF Keygen, kullanıcıların PDF dosyaları ve belgeler üzerinde gerçek zamanlı olarak işbirliği yapmalarını sağlayarak, diğer ekip üyeleri için ideal bir belge oluştururken aynı belge üzerinde aynı anda çalışmalarına olanak tanır. Belge incelemeleri sırasında, diğer ekip üyeleri metin dosyalarında yapılan değişiklikleri görebilir. Sonuç olarak, bir kuruluştaki bir ekip lideri veya amiri, diğer üyelerden gelen görüş ve eleştirileri, onları işe almak için zaman kaybetmeden kabul edebilir. Ayrıca kullanıcıların belgelerini kolayca yönetmelerini sağlar. Sonuç olarak, kullanıcı PDF dosyasını izleyebilir, yönetebilir ve izleyebilir. Foxit PDF Editor Pro Crack

Foxit PhantomPDF Tam Sürümünün En İyi Özellikleri:

PDF Oluşturma:

PDF oluştururken sıfırdan başlayabilir veya diğer dosya türlerini kolayca PDF olarak değiştirebilirsiniz.

Düzenleme Araçları:

Metin biçimlendirme, kırpma ve yeniden boyutlandırma gibi araçları kullanarak PDF dosyalarının içindeki metni, resimleri ve sayfaları kolayca değiştirebilirsiniz.

Yorumlar ve Biçimlendirme:

Siz ve diğer kişilerin PDF’lere birlikte bakabilmesi için PDF’lere yorumlar, notlar, damgalar ve çizim araçları ekleyebilirsiniz.

Form Oluşturma ve Yönetimi:

Foxit PhantomPD Crack Parch Download etkileşimli formlar oluşturmak, doldurmak ve ardından bu formlardaki verileri almak ve analiz etmek kolaydır.

Güvenlik ve Şifreleme:

Parola şifreleme, dijital imzalar ve erişimi yönetme, özel verileri güvende tutmanın tüm yollarıdır.

OCR (Optik Karakter Tanıma):

Taranan kağıtları aranabilen ve düzenlenebilen metne dönüştürerek erişimlerini ve kullanımlarını kolaylaştırır.

Entegrasyon ve Uyumluluk:

Popüler doküman yönetim sistemlerine ve bulut depolama kaynaklarına kolayca bağlanabiliyorsanız iş akışları sorunsuz çalışır.

Toplu İşleme:

Toplu işlemeyi kullanarak aynı anda birden çok PDF dosyasına dönüştürün, optimize edin ve filigran ekleyin.

Foxit PhantomPDF 13.2.2 Crack Plus Activation Code Son Sürüm

Yeni Güncellemeler?

 • Dosyanın dizinini açmak ve yolu panoya kopyalamak için bağlam menüsü öğeleri ekleyerek aynı klasördeki ek PDF’lere hızlı bir şekilde göz atmanızı sağlar.
 • İmza doğrulaması, Windows Sertifika Deposundaki tüm kök sertifikalara güvenme özelliğiyle basitleştirilmiştir.
 • Çok sayfalı bir PDF’den özel damga oluştururken, kullanıcılar damga olarak hangi sayfanın kullanılacağına karar verebilir.
 • RMS korumalı Foxit dosyalarındaki PDF uyumluluk sorunlarını giderir.
 • Kullanıcıların paylaşılan bir PDF dosyasıyla birlikte tüm açık sekmeleri bir e-postaya eklemelerine olanak tanır.
 • Foxit PhantomPD Full Version kullanıcıların önceden depolanmış MST dosyalarını değiştirmesine izin verir.
 • Not açıklaması açılır penceresi biçimlendirilmiş metni destekler.
 • Seçili metinle bir metin dosyası oluşturur.
 • İşbirliğine dayalı düzenleme için tüm izleyici verilerini içeren yazdırılabilir bir PDF raporu oluşturur.

Sistem Gereksinimleri:

System Requirements Minimum Specifications
Operating System Windows 7/8/10 (32-bit or 64-bit)
Processor 1.3 GHz or faster processor
RAM 512 MB RAM (1 GB recommended)
Hard Disk Space 2 GB of available hard-disk space
Display 1024×768 screen resolution
Graphics DirectX 9.0c or higher compatible graphics card
Additional Software Microsoft Office 2007 or later for some functionalities
Internet Connection Required for product activation and some features

Foxit PhantomPDF Activation Code:

50-7Q-KZ-Q2-GL

GG-2T-QE-22-V5

7W-BU-EM-Q9-4B

IV-XB-DU-O2-6D

Nasıl Kurulur?

 • En yeni sürümü aşağıdaki bağlantılardan indirin.
 • Programı kurun ve çalıştırmayın
 • Kaldırma Aracını veya başka bir özel programı kullanarak programın önceki yüklü sürümlerini kaldırın
 • araçlar.Yüklemek.Etkinleştirme kodunu kopyalayın, program klasörüne yapıştırın ve uygulayın (yönetici olarak çalıştırın). Koşmak
 • Bitti!
 • Zevk almak.

Sıkça Sorulan Sorular

Foxit PhantomPDF PDF’leri diğer dosya türlerine değiştirebilir mi?

 • Evet, Word, Excel, PowerPoint ve daha fazlası gibi birçok dosya türü arasında değişebilir.

Foxit PhantomPDF aynı anda birçok belge ile çalışmak için iyi mi?

 • Evet, Büyük ölçekli belge süreçlerini hızlı ve kolay bir şekilde işlemek için yapılmıştır. Toplu işleme ve diğer programlarla entegrasyon yeteneği gibi özelliklere sahiptir.

Foxit PhantomPDF bulut depolama ile çalışır mı?

 • Google Drive, Dropbox ve OneDrive gibi ünlü bulut depolama hizmetleriyle çalışır. Bu, kullanıcıların dosyalara her yerden erişebileceği ve kaydedebileceği anlamına gelir.

Belgeleri elektronik olarak imzalamak için Foxit PhantomPDF kullanmak mümkün mü?

 • Şüphesiz, kullanıcıların kağıtları güvenli bir şekilde imzalamasını ve doğrulamasını sağlayan güçlü dijital imza özelliklerine sahiptir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir