iMazing Crack 2.15.8 Aktivasyon Numarası ile Ücretsiz İndir [2022]

iMazing Crack 2.15.8 Kayıt Anahtarı ile Tam Sürüm Ücretsiz İndir [Son]

iMazing Crack 2.15.8, çok amaçlı bir iOS yönetim yazılımıdır. Böylece, mobil verileriniz üzerindeki kontrolünüzü normalde mümkün olanın ötesine genişletir. Böylece, şaşırtıcı bir şekilde, yedeklemelerinizi kolayca yönetebilir, metin mesajlarınızı çıkarabilir ve yazdırabilir veya kolay yerleştirme için şarkıları iPhone’unuza sürükleyip bırakabilirsiniz.

iMazing Crack 2.15.8 Aktivasyon Numarası ile Ücretsiz İndir [2022]

iMazing Free Download Activation Görüntüleme ile iTunes’un sunduklarının çok ötesine geçebilirsiniz. Bu bir hata olmasa da, harika işleri mümkün kılmak için iTunes zorunlu gibi görünüyor. Bu nedenle, uygulama size iPhone veya iPod’unuza ve iPhone’unuzdan dosya aktarmak için oldukça basit bir ortam sağlar. Çok basit bir arayüz, son cihazınızdan yeni cihazınıza veri eklemenizi sağlar. Bir cihaz, başka bir cihaz için harici bir manyetik disk görevi görür ve verileri tek bir tıklama ile taşıyabilirsiniz. Ayrıca yazılım, cihazınızın bir kopyasını oluşturmanıza da olanak tanır. iMazing 2.15.7 Crack Bu ürün, herhangi bir iOS cihazına ve herhangi bir iOS cihazından müzik kopyalamak, bireysel iOS uygulamalarını hızlandırmak ve geri yüklemek gibi çeşitli görevleri yapmanızı sağlar.

iMazing Product Key Verileri bir iOS aygıtından taşıyın ve iOS belge çerçevesini görüntüleyin. Harici kapasite aygıtı gibi belirli cihazlara tam erişim elde edin. Müziğinizi, mesajlarınızı, kayıtlarınızı ve verilerinizi farklı cihaz türleri arasında kolayca paylaşmak için uyarlanabilir ve ödüllü bir programdır. PC’ye kopyala zarfı gadget’a çoğaltın, kayıtları bir gadget’a çoğaltın, bir ajanda oluşturun ve onu gadget’tan silin. Ne olursa olsun, iTunes’un sunmadığı birkaç şey var. Aynı şekilde, iPhone’da depolanan herhangi bir mesajı, bildirimi ve neredeyse tüm verileri gönderebilirsiniz. Ayrıca, iOS belgeleri çerçevesine kolayca erişebilir ve güvenli düzenleyiciye göz atabilirsiniz. Dışarıda herhangi bir pencere oluşturmak için makul bir PC seviyesi ve züppe gerekir. Yönetim kurulu harika bir iOS yönetim programlamasıdır. DriverFinder Pro Crack 4.2.0.0

iMazing Crack 2.15.8 Keygen Ücretsiz İndirme ile

iMazing Torrent Ayrıca, çeşitli şeyler bu yazılımın kullanımını değerli kılar ve çeşitli cihazları destekler. Ancak, bu yazılımın yardımıyla artık iPhone, iPad ve iPod cihazlarındaki dahili dosyalara göz atma fırsatı var. Bu sayede kullanıcılar cihazları taşınabilir sürücüler olarak kullanabilir ve içinde istediğiniz her şeyi arayabilir ve bulabilirsiniz. Ek olarak, bu, kullanıcıların iTunes’u yönetmelerine ve verileri geri yüklemelerine ve yedeklemelerine olanak tanır.

iMazing Product Code Öte yandan, bu yazılım resimleri almanıza, kopyalamanıza ve iTunes’a aktarmanıza yardımcı olur. Başka bir deyişle, bu işlevleri iCloud ve iTunes’un yardımı olmadan gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, bu uygulama işlevselliği açısından mükemmeldir. iMazing, kamera rulosu, medya, fotoğraflar, notlar, kişiler veya uygulamalar gibi cihazın içeriğini görüntüleyen çok panelli bir arayüze sahiptir. Sürükle ve bırak elbette varsayılan olarak desteklenir, bu nedenle bilgileri hemen kopyalamak için belirli bir dosyayı PC’nizdeki başka bir klasöre sürüklemeniz yeterlidir. Sadece birkaç kelimeyle, program şu beş ana işlevi sunar: dizüstü bilgisayara kopyalama, klasörden araca kopyalama, dosyaları cihaza kopyalama, klasör oluşturma ve araçtan silme.

iMazing Registration Code Böylece herhangi bir iPhone, iPod veya iPad ile herhangi bir su geçirmez dizüstü bilgisayar arasında müzik aktarır. Ayrıca, basit ve anlaşılması kolaydır. Bu nedenle, yazılımımızda olması gereken tek bir şeyi yapmanız yeterlidir. Yeni telefonu alırsan. Eski telefonunuz önemli veriler ve kayıtlarla dolu. Parlak yeni telefonunuzda bulmanız gereken şey bu. O zaman çok fazla çaba harcamadan, pek çok yöntem kullanmadan dakikalar içinde yapabilirsiniz. Program, herhangi bir iPhone, iPad veya iPod touch için güvenli amplifikasyon sağlar. Farklı kayıtları taşımanız gerekirse. Bu noktada, temelde hareket etmek için maddeye tıklayın. Videonuz için iCloud veya iTunes olmadan ödeme yapın. En sevdiğiniz resimleri bilgisayarınıza ve Mac’inize kaydeder. iPhone veya iPad’inizdeki görüntüleri veya kayıtları PC’nize sürükleyip bırakın.

iMazing Crack 2.15.8 Ana Özellikler

 • Yazılım ile verilerinizi çok sağlam bir şekilde aktarabilirsiniz. Bilgiler bu program kullanılarak taşındıktan sonra bilgi riski yoktur.
 • Ayrıca, bir kişi listesi oluşturmak için iOS cihazınızın kişisini masaüstü cihazınıza aktarabilir. Ayrıca, iletişiminizi güvende tutun.
 • Ayrıca, fotoğraflarınızı herhangi bir cihaza kaydedebilirsiniz. Veya bu uygulamayı kullanarak herhangi bir cihaza aktarabilirsiniz.
 • Ayrıca, bir eşleştirme kontrol listesine herhangi bir cihazı ekleyebilir ve kaldırabilirsiniz. Ayrıca sorunlu iOS’u da ortadan kaldırın.
 • Verimli arayüz ile dosyaları eski cihazdan yenisine aktarın. İstediğiniz içeriği kopyalayıp yapıştırmanız yeterlidir.
 • Yedek verilerinizi ödemeden bulutlarda saklayın. Ve bunları kablosuz bağlantılarla kolayca oluşturun.
 • Bununla iMessage, MMS veya metin mesajları gibi mesaj konuşmalarınızı kaydedebilir, dışa aktarabilir ve yazdırabilirsiniz.
 • Aynı uygulamayı PC ve iOS cihazlarda çalıştırabilirsiniz. Ve verileri bu uygulama ile senkronize edin.
 • Yedeklemenizi birçok farklı yerde ve harici sabit disklerde saklayabilirsiniz.

iMazing Crack 2.15.8 Aktivasyon Numarası ile Ücretsiz İndir [2022]

Yenilikler iMazing Crack 2.15.8?

 • iPhone XR model ayrıntılarının doğru şekilde alınmamasını düzelttim.
 • Diğer küçük düzeltmeler ve iyileştirmeler.
 • Takvimi içe aktarın.
 • Ayrıca sosyal medya sohbetlerini içe aktarın.
 • Çağrı günlüklerini dışa aktarın.
 • Kullanım kolaylığı.
 • Geliştirilmiş özellikler.
 • Daha iyi performans.

Sistem gereksinimleri

 • iPhone’lar ve iPod’lar dizüstü bilgisayarınıza bağlı.
 • Tüm iPhone’lar ve iPod’lar dokunmatik özelliklidir.
 • Windows 7 Vista 8/8.1/10.
 • NET ÇERÇEVE 4.0.
 • ITUNES 10.X

iMazing Crack 2.15.8 Seri Anahtarlı [%100 Çalışıyor]

 • y6uXfIuNr7-epaemyT-qQSZJCJVMKOwkF8
 • y3n9bX8J0-YfGnjnvU-Nl0R7M0COj4yAFR
 • GjGF7kEXC-CpSX0BX-RRcZf48ocsktpFp4
 • XPvcw2Fdq-AOy61zS-tRZIAfIzrBIOyJ4H

Nasıl kurulur?

 1. İlk önce tam sürümü indirin.
 2. Ardından yazılımı yükleyin.
 3. Ve şimdi lisans anahtarlarını oluşturun.
 4. Bu tıklamadan sonra, düğme etkinleştirilir.
 5. Aktivasyonun tamamlanmasını bekleyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir