JRiver Media Center 32.0.65 Crack Full Indir – Türkçe

Jriver Media Center Full Crack For Mac

JRiver Media Center Crack, tüm medya dosyalarınızı keşfetmenize, yüklemenize ve düzenlemenize ve bunları çeşitli sunum modlarında görüntülemenize olanak tanır. Bilgisayarı stereo sistemlere, televizyonlara, uzaktan kumanda cihazlarına, dijital kameralara, tarayıcılara ve taşınabilir MP3 çalarlara bağlar. Yazılım hemen hemen tüm tanınmış ses, video ve görüntü formatlarıyla uyumludur. Uygulamayı ilk kez başlatırken, kullanıcılar görsel olarak çarpıcı düzenden ve nihayetinde mevcut geniş seçenek yelpazesinden hemen etkilenirler.

JRiver Media Center 32.0.65 Crack Banner Image

JRiver Media Center Full Crack Tiyatrolarda, tüm medya tüm müziklerinizi, resimlerinizi ve videolarınızı kopyalar, yazar ve düzenler. MC, tüm genel medya düzenlemelerini kodlar ve oynatır. Güçlü yardımcı programlar, müzik ve fotoğrafları uzak bilgisayarlara aktarmak için medya sunucularını içerir. Media Center, bir Yaratılış Sınıfı oyuncusundan daha fazlasıdır. Aynı zamanda bir medya ağı, tam bir ev müziği, film, televizyon ve resim tuşlarıdır. Önde gelen audiophile en iyi ses. JRiver Media, bir multimedya sistemi oynatıcısı için bir uygulamadır. Tek bir bilgisayarda çeşitli ortam türleri hazırlayın. Bu uygulamayı ev pencerelerinde çalıştırın.

JRiver Media Center Full, fotoğrafları, müzikleri ve filmleri tek bir uygulamadan yönetmek için tasarlanmış bir biçerdöverdir. Uygulamanın ana özellikleri arasında 80’den fazla dosya formatı desteği, dosyaları kopyalayıp WMA, OGG, APE, MP3, FLAC’a dönüştürme yeteneği, iPod, Creative ve SanDisk gibi oynatıcılar için destek veya sanatçılar hakkında bilgi araması yer alıyor. internet üzerinden. Bu araç ayrıca Google Video/Görüntüler ve YouTube’dan içerik arama, indirme ve oynatma, TV’den video kopyalama, internet radyosu ve TV kanallarını izleme – dinleme ve çok daha fazlasını sağlar. Benzer Yazılımlar VideoProc Crack

JRiver Media Center Full Download

JRiver Media Center Full Version multimedya PC’nize bağlı tüm cihazlarla kullanmanın ne kadar kolay olduğuyla ilgilenmenizi istedim. Taşınabilir oynatıcınızdaki şarkıları veya elektronik dijital kameradaki fotoğrafları kolayca çoğaltın. TV izleme fırsatınız olacak. Bu uygulamayı kullanmak için istihdam stratejisi gerektir. 2500’den fazla müşterisi var, bu büyük bir değişiklik. Müzik dosyalarını düzenlemek, DVD oynatmak, müzik sunucuları oluşturmak, uzaktan kumanda veya dosya indirmek de bu araç için sorun değil.

JRiver Media Center Full C, yalnızca ihtiyacımız olmayan her şeyi anlayabileceğimiz pek çok şeydir. Bu basit ve özel öğe benzersizdir ve elektronik ortamda kurulumu çok kolaydır. River Media Center Ücretsiz İndirme en şaşırtıcılarından biridir. Herhangi bir Windows PC’yi ses-video-görüntüler veya televizyon da dahil olmak üzere herhangi bir medya üzerine yağan bir zevk çeşmesine dönüştürmeye yardımcı olan benzersiz ve dinamik bir önemli mekanizma olarak önerilir. PC stereo TV’ye, dijital kameraya, tarayıcıya, mobil MP3 çalara bağlanabilir, yazılım o kadar güçlü ve hareketlidir ki tüm medyayı düzenleyebilir, çekebilir, yakabilir ve hatta müzik videolarını düzenleyebilirsiniz.

JRiver Media Center Full Mac Mc-cryptography veya Amuse ve Tally ünlü medya yapısı, müzik akışı için bir medya sunucusuyla birlikte güçlü bir hayati personel alır. Medya odağı, küresel rakipten daha fazla tercih edilir. Desktop ayrıca, buna medya ağı adını veren özellikler çerçevesini yaymak için LAN ve İnternet bağlantılarından mükemmel bir şekilde yararlanma yetkisine sahiptir. MCS bölgesi, diğer tüm elleri kullanmak üzere atanmıştır. Binlerce TV Blu-ray operatör alıcısını ve DLNA konkordatosunu oluşturan diğer birçok cihazı çalıştırabilir. Videoların kategorilerine erişilebilir, başka bir deyişle, herhangi bir nesne türü, yapısı olmayan kullanılmış bir nesne olabilir. Ayrıca şunları da alabilirsiniz GetFLV Pro 31.2404.28 Crack

JRiver Media Center Ana Özellikler:

 • Etkileyici bir multimedya bilgisayar sistemi, tüm medya varlıklarınızı keşfetmenize, yüklemenize ve düzenlemenize olanak tanır.
 • İşletim sisteminizin medya dizinlerini mükemmel şekilde kullanın.
 • JRiver Media Center Portable bilinen hemen hemen tüm müzik, video ve görüntü formatlarını destekler. İlk izlenim gerçekten harika bir düzen ve ardından çok sayıda seçenek.
 • Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli kaplamalar ve kişiselleştirme imkanı ile temiz ve çağdaş tarz.
 • Tiyatro ekranı, gezinmesi kolay tamamen yeni bir düzen sunduğu için ilgi çekici bir eklentidir.
 • Her biri belirli bir medya türü için ideal olan küçük bir bakış, gösterim, tiyatro veya gizleme seçin.
 • Yan Panel, çalmakta olan müzik, fotoğraf ve video gibi kullanılabilir alanlarda hızlı bir şekilde gezinmenizi sağlar.

JRiver Media Center 32.0.65 Crack Screenshot

Yenilikler JRiver Media Center?

 • DirectShow DSP filtreleri için yerel destek.
 • Audiophile – Dosyaları diskten ziyade bellekten oynatma seçeneği eklendi.
 • 3B albüm görünümü, Sekizlileri gerektiği gibi görüntülemek için metin boyutunu ayarlar.
 • Resim Önizlemesi, döndürmek, kaldırmak, karşılaştırmak ve değiştirmek için küçük resimden yakınlaştırmayı etkinleştirir.
 • Videoları sepet dosyalarıyla etiketleme.
 • MKV ve MP4 için bölüm desteği.
 • Meta verilere yeni bir “izlenen” alan eklendi.
 • EPG, XMLTV verilerini otomatik olarak alır.
 • Yadb’den TV şovu sanatı.
 • Hulu ve YouTube’u Tiyatro Görünümünden izleyin.
 • Uzaktan Röle, bir set üstü kutuyu veya alıcıyı kontrol etmek için IR alıcı-vericileri kullanır.

Sistem Gereksinimleri:

 • İşletim Sistemi: Windows 7/8/8.1/10/XP/Vista
 • CPU: ALTI YÜZ MHz
 • Bellek (RAM): OTUZ İKİ MB RAM
 • Disk alanı: KIRK MB

Nasıl kurulur?

 1. İndirin, Jriver Media Center Aşağıdaki Anahtardan Tam Crack
 2. Bugün yükleyin.
 3. Yama belgesini geniş açın ve seri anahtarı çoğaltın
 4. Geçerli pencereye yapıştır görünür ve devam etmek için “Takip et”e tıklayın
 5. Öğenizi esas olarak kaydetmek için tıklayın
 6. En çok takdir edilen budur.

Sonuç

JRiver Media Center Full Crack, çok çeşitli ihtiyaçları karşılayan sağlam ve uyarlanabilir bir medya yönetimi çözümüdür. Kapsamlı özellikleri, yüksek kaliteli performansı ve kullanıcı dostu arayüzü, onu hem medya hayranları hem de profesyonel kullanıcılar için mükemmel bir seçim haline getiriyor. Medya kitaplığınızı düzenliyor, materyal akışı yapıyor veya bir ev sinemasını bir araya getiriyor olsanız da, medya deneyiminizi geliştirmek için ihtiyacınız olan araçlara ve yeteneklere sahiptir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir