Quick Heal Total Security 24.10 Crack & Product Key [Ücretsiz-2024]

Quick Heal Total Security 24.10 Crack With Key [Tamamen Çalışıyor] Tam Sürüm Ücretsiz Indir

Quick Heal Total Security 24.10 Crack & Product Key [Ücretsiz-2024]

Quick Heal Total Security 24.10 Crack, bilgisayarınızı ve bilgisayarınızı zararlı internet tehditlerinden ve hastalıklarından korumak için en iyi yazılımdır. Bu araç, çerçeve hızını yavaşlatmazken size tam güvence sağlamak için minimum çerçeve bileşenlerinden yararlanmayı vaat ediyor. Programın sergisi% 92, kusurlu güvence ve% 92 enerji ile derecelendirildi. Hızlı kurtarma% 100 güvenlik, sürekli bir koruma indirmesi içerir. Antivirüs Ace ve web güvenliği, Tüm Güvenliğe çok benzer. En değerli becerileri içeren bu istisnai diğer seçenek için önerilir.

Quick Heal Total Security License Key Download Free öncelikle bir bilgisayarın yapısını bilgisayar rahatsızlıklarından korumak için tasarlanmıştır. Sadece energetic recuperation Mutlak Güvenlik yazılımı dahil etmek için kullanılmaz. Bu öğe, doğru performans gösterecek şekilde programlanmış birçok önemli noktaya sahiptir. Total ransomware security, verileriniz için bir fidye yazılımı saldırısına karşı tam koruma sağlar. Bu öğe çok yönlü güvenlik görevi görür. Fidye yazılımı saldırılarından kaçının ve bilgisayarınıza fidye yazılımı bulaşmışsa verilerinizi kaydedin.

Hızlı Onarımda ön seçimler de vardır. Tüm sistem için yalnızca tek bir sayfayı analiz etmek için reklam yazılımlarını ve kötü amaçlı yazılımları önlemek için. Bu çok uygun maliyetli bir hedef olabilir ve tüm gereksinimleriniz yerine getirilirse son derece değerli olabilir. Quick Heal Total Security Crack For Windows, ürünü satın aldıktan sonra belirli bir süre için size koşulsuz bir söz verir. Güvenlik ve veri korumasının yanı sıra yapılandırılabilir bir kimlik avı ve ebeveyn kontrolü güvenlik duvarı sağlayarak bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlardan, saptırma bulaşmalarından, solucanlardan ve diğer tehditlerden korur. Benzer yazılımlar da kullanılabilir Comodo Internet Security Crack

Quick Heal Total Security Tüm Işletim Sistemlerinde Çalışır Mı?

Quick Heal Total Security Product Key, Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista ve XP sürümleriyle uyumludur. Bu program, tüketicilere ucuz bir fiyata kapsamlı hizmetler sunarak verilerinizin bilgisayar korsanlığı olaylarından tamamen korunmasını sağlayacaktır. Bir şeyler yaratan üstün genetik materyal, kullanıcılara kimlik avı önleme yeteneklerini kullanarak yardımcı olabilecek mantıklı bir yükseltmedir. Ürünün ön ayarları, çocuklarınızın web sitelerini ziyaret etmelerini engelleyerek çocuklarınıza göre avantaj elde etmenizi sağlar. Bu, tüm gereksinimleriniz karşılanırsa oldukça değerli olabilecek çok düşük maliyetli bir hedeftir.

Quick Heal Total Security Full Ipdated Version, tehlikeli yerlere girmelerini engelleyerek hastalarının tatillerini güvende tutabilir. Üreticinin ön setleri, ebeveynlerin yaşa uygun alanları ziyaret etmelerini engelleyerek çocukları üzerinde daha fazla kontrol sağlar. Anketler de dahil olmak üzere çok çeşitli yöntemler vardır. 93 baz puanlık bu kadar düşük bir konfor ve heyecan seviyesi. Instant Recover Ultimate Assurance, otomatik antivirüs kurulumunu içerir. En hayati özelliklerini içeren harika bir alternatif seçenek.

Quick Heal Total Security Crack Torrent, evlerini ve bilgisayarlarını internet tehditlerinden korumak için mükemmel bir yazılım olduğunu kanıtladı. Bu uygulama hızlı bir şekilde nihai korumayı iyileştirecektir. Aktivatör, doğru sonsuz ürün sırrını kullanarak, yapı hızını yavaşlatırken veya tatmin ederken ortaya çıkan ve tüketiciye tam bir güvence veren küçük bir ilişkiler sisteminden yararlanmak ister. Bu programcılar internet borsalarınıza girebilir ve satın alımlarınızı satabilir, ayrıca paranızı finansal hesaplarınızdan çalabilir. Almalı ve Kullanmalı ESET Internet Security Crack

Quick Heal Total Security 2024 Crack’in Ana Özellikleri:

Gerçek zamanlı savunma:

 • Quick Heal Total Security Full Version Download 2024 sizi gerçek zamanlı olarak kötü amaçlı yazılımlara, fidye yazılımlarına, casus yazılımlara ve diğer tehditlere karşı korur. Gelişmiş tarama motoru, herhangi bir garip davranış için sisteme her zaman göz kulak olur. Bu, tehditlerin herhangi bir zarar vermeden önce bulunmasını ve durdurulmasını sağlar.

Web Güvenliği:

 • Çok fazla internet tehdidi olduğu için web güvenliği çok önemlidir. Bu uygulamadaki güçlü web güvenliği özellikleri, zararlı web sitelerini, kimlik avı girişimlerini ve diğer çevrimiçi riskleri durdurarak kullanıcıları web’de gezinirken güvende tutar.

E-posta güvenliği:

 • E-posta, bilgisayar korsanlarının içeri girmesi için hala popüler bir yoldur. Heal Fast Total Security, hem gelen hem de giden e-postaları zararlı dosyalar veya bağlantılar açısından kontrol eden e-posta güvenliği özelliklerine sahiptir. Bu, kullanıcıları e-posta yoluyla gelen tehditlerden korur.

Veri Hırsızlığına Karşı Koruma:

 • Program, özel bilgilerin kaybolmasını veya yanlış kullanılmasını önleyen özelliklere sahiptir. Özel bilgileri güvende tutmak için dosya ve klasörleri kilitleyebilir ve şifrelerle koruyabilirsiniz.

Çocuk Güvenliği:

 • Çocukların çevrimiçi olmak için güvenli bir yere ihtiyacı olduğunu anlar. Ebeveyn kontrolü özellikleri, ebeveynlerin çocuklarının çevrimiçi yaptıklarını takip etmelerini ve yönetmelerini, uygunsuz materyallere erişimi engellemelerini ve çevrimiçi olarak daha güvenli zaman geçirmelerini sağlar.

PC optimizasyonu:

 • Quick Heal korumanın ötesine geçer Total Security, sistemlerin daha hızlı ve daha iyi çalışmasını sağlamak için araçlara sahiptir. Gereksiz dosyalardan kurtulmaya yardımcı olur, başlatmayı hızlandırır ve sistemin genel olarak daha hızlı çalışmasını sağlar.

Güvenli Çevrimiçi Bankacılık ve İşlemler:

 • Çevrimiçi olarak giderek daha fazla işlem gerçekleştikçe, finansal verileri güvende tutmak çok önemlidir. Kullanıcıları çevrimiçi bankacılık yaparken ve iş yaparken güvende tutar, kimlik hırsızlığına ve finansal dolandırıcılıklara kurban gitmelerini önler.

Quick Heal Total Security 24.10 Crack & Product Key [Ücretsiz-2024]

Güncellenmiş Sürümdeki Yenilikler Neler?

 • Bunun nedeni, bilgisayarınızdaki ayarlarda ince ayar yapmanıza izin vermesidir.
 • Quick Heal Total Security Activation Key, geçici ve diğer gereksiz verileri kaldırarak bilgisayarınızın performansını da artırabilir.
 • Amaçlandığı şekilde kullanıldığında, bu program çocukları hak ettikleri yerde tutmak için mükemmel bir araçtır.
 • Ayrıca, herhangi birinin önemli bilgilerinizin kopyalarını almasını engeller.
 • Ayrıca sahip olduğunuz tüm USB aygıtlarını da korur.
 • Aynı şekilde, bu program mobil cihazlarınızı bilgisayarınıza bağlayarak koruyabilir.
 • Kişisel bilgilerinizi meraklı gözlerden her şekilde korur.
 • Tehlikeli dosyalar veya URL’ler içeren e-postalar engellenebilir.

Teknik Destek Ve Güncellemeler

Quick Heal Total Security Cracked Version, cihazlarınızı en son siber tehditlerden korumak için güvenilir teknik yardıma ve düzenli güncellemelere erişmenizi sağlar. Destek ekibi, sahip olabileceğiniz her türlü soru veya endişenizde size yardımcı olmak için haftanın yedi günü, günün 24 saati hizmetinizdedir ve cihazlarınızın güvende olduğundan emin olmanızı sağlar.

Sistem Gereksinimleri:

 • İşletim sistemi: Windows tüm sürümleri.
 • Bellek: 250MB
 • CPU: 1.1GHz
 • Sabit disk: 500MB

Quick Heal Total Security Product Keys [En son]

NUBYV-UTFCY-DRXCV-8NU09-08BV6

7C56X-4C7V8N-U0MV7-CD64X-SDC7F

8GBYN-H0JIM-H9BG8-V7DC5-65FV8

Nasıl Kurulur?

 • Programa aşağıda verilen linkten ulaşabilirsiniz.
 • Dosyayı açmak için Winrar’ı kullanın.
 • Uygulamayı şimdi başlatın.
 • Programı yüklemek için “Başlat” düğmesini tıklamanız gerekir.
 • Ürün Anahtarınızı, bunu yapması gereken yere yazın.
 • Aktivasyon süreci artık sona erdi.
 • Şu anda ücretsiz programla eğlenin.

Sonuç

Quick Heal Total Security Free 2024, çok çeşitli siber tehditlere karşı kapsamlı koruma sağlayan güçlü bir siber güvenlik çözümüdür. Virüslerden ve kötü amaçlı yazılımlardan kimlik avı saldırılarına ve fidye yazılımlarına kadar, cihazlarınızı ve verilerinizi korumak için kapsamlı güvenlik özellikleri sunar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir