Recover My Files Professional 6.4.2.2599 Crack + Serial Key Indir

Recover My Files Free Download With Crack Keygen

Recover My Files Professional-Crack

Recover My Files Professional Crack, Windows işletim sistemi için tasarlanmış kapsamlı bir veri kurtarma yazılımıdır. Geri Dönüşüm Kutusu’ndan istemeden silinen veya öngörülemeyen sistem kapanmaları, yazılım arızaları, kötü amaçlı yazılım bulaşmaları, sabit sürücü biçimlendirmesi, sabit sürücü değiştirmeleri veya bölümleme veya dosya tablolarıyla ilgili komplikasyonlar nedeniyle erişilemeyen çeşitli biçim ve boyutlardaki dosyaları verimli bir şekilde kurtarabilir.

Torrent Recover My Files, çok sayıda ev kullanıcısı ve Amerika Birleşik Devletleri İç Güvenlik Bakanlığı da dahil olmak üzere çok sayıda kuruluş tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Yerel depolama aygıtları ve kamera kartları, USB flash sürücüler, Zip ve disketler, iPod’lar, akıllı telefonlar gibi harici ve taşınabilir depolama ortamları dahil olmak üzere çeşitli depolama aygıtlarından silinen dosyaları verimli bir şekilde kurtarmak için son derece güvenilir ve kullanıcı dostu bir çözüm olarak kendini kanıtlamıştır.

Ayrıca Şunları Da Beğenebilirsiniz: Android Data Recovery Crack 

Recover My Files Professional Portable Full Version 

Ek faydalı işlevler arasında tarama sonuçlarını saklama ve alma kapasitesi, tümleşik bir arama motorunun kullanılabilirliği ve tarama sonuçları listesi için çeşitli sıralama alternatifleri arasından seçim yapma esnekliği yer alır. Genel olarak, Recover My Files Full Versiyon bedava indir kullanıcı dostu arayüzü ve sağladığı çeşitli avantajlarla karakterize edilir. Bununla birlikte, bir satın alma işlemi yapmadan önce işlevlerini kapsamlı bir şekilde değerlendirme fırsatı sunan.

“Dosyalarımı Kurtar” olarak bilinen uygulama, kayıp veri dosyalarının alınmasını kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Recover My Files Wizard Indir, kişisel verilerinizin mülkiyetini süresiz olarak saklamanız zorunludur.(Dosyalarımı Kurtar), kişisel bilgisayarlar için tasarlanmış oldukça gelişmiş bir kurtarma yazılımıdır. Bireyler, yoğun duygusal durumlar yaşadıklarında bilgi alma yeteneğine sahip olacaklar. Yukarıda belirtilen yazılım, çöp kutusunun içindeki konteyner geri dönüşüm işleminden sonra silinen dosyaları geri yükleme yeteneğine sahiptir.

Recover My Files Professional

Bu yazılım, bir dizi adımda belgelerin alınmasını kolaylaştırır. İlk olarak, kullanıcıdan cihazlarını incelemesini ister. Ardından, silinen dosyaların kapsamlı bir listesini görüntüler. Son olarak, (o) tüm dosyaları kurtarma veya belirli dosyaları seçerek kurtarma seçeneği sunar. Yazma filtrelerinin seçimi, çevrimiçi kaynaklardan önemli metin içeriğinin tanımlanmasına ve alınmasına yardımcı olur. Uygulama hatalarından kaynaklanan veri kaybını önleyerek virüsler veya beklenmeyen program sonlandırmasıyla ortadan kaldırılan çeşitli belgelerin dengelenmesine yardımcı olur.

Ayrıca Şunları Da Beğenebilirsiniz: Magic Partition Recovery Crack

Temel Özellikleri Recover My Files Professional Crack:

 • Sabit sürücüler, SSD’ler, kamera kartları, USB flash sürücüler, harici USB sabit sürücüler, Zip ve disketler, iPod’lar, Android cihazlar ve diğer medya türleri gibi çeşitli depolama ortamlarından yanlış yerleştirilmiş dosyaların alınması mümkündür.
 • Geri Dönüşüm Kutusu için geliştirilmiş kurtarma yardımı – Geri Dönüşüm Kutusu’ndaki yakın zamanda kaybolan dosyaların geri yüklenmesini kolaylaştırdı.
 • Bir sürücünün biçimlendirilmesinden sonraki dosyaları kurtarma kapasitesi – Sabit disk sürücünüzün biçimlendirilmesinden ve ardından Windows işletim sisteminin yeniden yüklenmesinden sonra dosyalarınızın güvenliği konusunda endişelenmenize gerek yoktur.
 • Bir yazılım kazası ışığında, tüm sabit sürücünün kapsamlı onarımı için yardım sağlamak zorunludur.
 • Recover My Files Code Activation, Windows işletim sisteminde doğal olarak düzgün çalıştığı kabul edilmeyen diskleri veya bölüm birimlerini tanımlama ve kurtarma yeteneğine sahiptir.
 • Bölümleme hatalarını düzeltme kapasitesi – Tam bir bölüm kaybı durumunda bile uygulama çalışır durumda kalır.
 • Dosyalarınızın değişmeden kalması ve yalnızca birkaç tıklamayla kolayca geri yüklenmesi oldukça olasıdır.
 • Bu hizmet, dosyaların HAM sabit sürücülerden kurtarılması için destek sağlar.
 • İşletim sistemi, FAT (12/16/32), NTFS, exFAT, HFS ve HFS + dahil olmak üzere sık kullanılan dosya sistemleriyle doğal uyumluluk sağlar.

Yeni Güncelleme Nedir?

 • Bu çalışma, bu alandaki en son gelişmelere özellikle vurgu yaparak, depolama aygıtlarından veri ve dosya kurtarma için en son tekniklerin geliştirilmesi ve uygulanmasına odaklanmaktadır.
 • Silinen bir dosyayı veya belgeyi bir sistemden kurtarma işlemi, bir dizi prosedür izlenerek gerçekleştirilebilir.
 • Bu uygulamanın arayüzü kullanıcı dostudur ve verilerin kolay kullanımını kolaylaştırarak programın özelliklerinde gezinmeyi ve tam olarak erişmeyi kolaylaştırır.
 • Recover My Files Serial Key yineleme, verilerin çevrimiçi ortamda kalıcı olarak depolanmasını kolaylaştıran kapsamlı bir yedekleme çözümü sunar.
 • Windows işletim sistemi ile uyumlu tüm cihazlara yükleyerek bu sürümden avantajlar elde edilebilir.
 • Bu ürünün kullanılabilirliği basittir ve herhangi bir zorlukla karşılaşılması durumunda, kullanıcılar rehberlik için verilen talimatlara başvurabilirler.
 • Geçerli uygulamanın tüm işlevselliği, kalıcı olarak yok edilen ve artık cihazın belleğinde saklanmayan dosyaların alınmasını sağlar.
 • Yazılım, verileri etkili ve hızlı bir şekilde alan sağlam filtreler içerir.

Sistem Gereksinimleri

 • Sistemin Rasgele Erişim Belleği (RAM) 256 megabayttır (MB).
 • Windows için kullanılabilen işletim sistemleri 7, 8 ve 10 sürümleridir.
 • İşlemci için minimum gereksinim 1 ghz’dir.
 • İnternet bağlantısı bu görev için çok önemlidir.

Artıları

✔️Belirli bir konunun veya durumun avantajlarından veya olumlu yönlerinden biri, çeşitli avantajlar sunmasıdır.
✔️Bu sistem, çok çeşitli veri depolama aygıtlarını barındırır.
✔️Uygulama, kullanıcıların tarama sonuçlarını saklamasına ve almasına olanak tanır.
✔️Bu yazılım birçok dosya formatının geri yüklenmesini kolaylaştırır.
✔️Geri yükleme işlemini başlatmadan önce bulunan verileri önizlemek mümkündür.

Eksiler

Dikkate alınması gereken potansiyel bir dezavantaj veya dezavantajdır.
Yardımcı programın deneme sürümü, herhangi bir dosyanın geri yüklenmesine izin vermez.

Nasıl kurulur?

 • Lütfen aşağıda verilen bağlantıya tıklayarak crack dosyasına erişin.
 • Ardından, yükleme işlemine devam edin.
 • Lütfen anahtarı çoğaltın ve belirlenen dizine ekleyin.
 • Sonuç olarak, yukarıda belirtilen noktalar eldeki konunun tamamını kapsamaktadır.
 • Lütfen bu deneyimden zevk alın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir