Sniper Elite 5 Crack + Torrent Free Download For Windows

Sniper Elite 5 Crack Latest Version Full Türkçe

Sniper Elite 5 Crack, ödüllü seride benzeri görülmemiş keskin nişancılık, taktiksel üçüncü şahıs dövüşü ve gelişmiş öldürme kameraları sunuyor. Çarpıcı ayrıntılarla yakalanmış birçok gerçek dünya konumunu ve daha fazlasını keşfetmenize olanak tanıyan gelişmiş bir geçiş sistemini içeren şimdiye kadarki en sürükleyici haritaları deneyimleyin.

Karl Fairburne, Brittany kıyısındaki Atlantik Duvarı tahkimatlarını zayıflatmaya yönelik gizli ABD Rangers operasyonunun bir parçası olarak Fransız Direnişiyle temasa geçer. Sniper Elite Indir, Müttefikler Avrupa’yı işgal etmeden savaşı sona erdirme tehdidinde bulunuyor.

Sniper Elite 5 Crack + Torrent Free Download For Windows

Sniper Elite Full Indir For PC – 2024

Sniper Elite 5 video oyunu 2022’de piyasaya sürüldü ve aksiyon odaklı oynanışa sahip. Sniper Elite oyun serisinin yeni versiyonu yayınlandı. Üçüncü şahıs bakış açısı dövüş oyunu Sniper Elite Windows 10, taktiksel bir üçüncü şahıs perspektif oyunudur. Oyunları farklı oyun modları ve uzun mesafeli atış seviyeleri sunar. Microsoft Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X/S gibi diğer platformlarda tek oyunculu ve çok oyunculu oyunlar oynayın.

Sniper Elite 5 PC oyunundaki oyuncu, “Project Kraken” olarak bilinen gizli Nazi projesini yok etmekle görevlendirilen Karl Fairburne’dür. Bu oyunda oyuncular farklı büyük seviyelerden çıkarabilir ve sızabilirler. Oyuncular oyun sırasında, bir düşmanı keskin nişancı tüfeğiyle uzun mesafeden öldürmek, bir röntgen öldürme kamerasını etkinleştirmek, kırık vücut parçalarını ve iç organları göstermek.

Ayrıca Şunları Da Beğenebilirsiniz: Borderlands 3 Crack 

Temel Özellikleri Sniper Elite 5 Crack:

Sniper Elite 5 Full Indir Oyun Özellikleri İleri düzey silah oyunu fiziği ve geçiş Silahların özelleştirilmesi İstila modu açılır PvPE Geniş kampanya Çarpıcı grafikler.

Canlı, sürükleyici bir ortamı yeniden yaratmak için fotogrametri kullanılarak çeşitli gerçek dünya konumları yakalandı ve birden fazla sızma ve çıkarma noktası ile öldürme listesi hedefleri, her göreve tamamen yeni bir bakış açısı sağlıyor. Nazi planını tek başınıza üstlenebileceğiniz gibi, cephane ve eşyaları paylaşmanıza, emirler vermenize ve birbirinizi iyileştirmenize olanak tanıyan gelişmiş ortaklaşa mekanizmalara sahip bir ortakla da çalışabilirsiniz.

Mükemmel görüş noktasına ulaşmak veya keskin gözlü bir gözetleme yerinin yanından gizlice geçmek için çelik halatlardan ateş edin, yokuşlardan aşağı kaydırın ve çıkıntılar boyunca yalpalayın. Görüşlerinizi hedef üzerinde hizaladığınızda tüfek dipçiği ve namlu seçeneklerini, yer çekimini, rüzgarı ve kalp atış hızını göz önünde bulundurun. Ayrıca Şunları Da Beğenebilirsiniz: BlueStacks Crack 

Çalışma tezgahları, dürbünler, dipçikler, namlular, şarjörler ve daha fazlası dahil olmak üzere silahınızın neredeyse her yönünü özelleştirmenizi sağlar. Sniper Elite Serisi, ikincil silahlar ve tabancalar söz konusu olduğunda çok fazla seçenek var. Ayrıca zırh deliciden ölümcül olmayana kadar hedefinize göre cephanenizi seçebilirsiniz.

İstila Modu 

PvP ve Co-Op’ta Kampanya Düşüşü – Mihver keskin nişancısı olarak başka bir oyuncunun Harekâtını istila edin ve ölümcül bir kedi-fare oyununa katılarak mücadeleye yeni bir boyut ekleyin. Karl’ın yardım istemesi durumunda zor bir durumdan kurtulmasına yardımcı olmak için ikinci bir keskin nişancı çağrılabilir.

16 oyunculu yoğun savaşlara katılmak, karakterinizi ve teçhizatınızı kişiselleştirirken, XP ve madalyalar kazanırken ve kurdeleler kazanırken keskin nişancılık becerilerinizi test edecek. Hayatta Kalma modunda, düşman dalgalarına karşı en fazla üç oyuncuyla takım kurabilirsiniz.

Ticari marka öldürme kamerasının bu yeni versiyonu, her atışın gerçek yıkıcı gücünü her zamankinden daha gerçekçi bir şekilde gösteriyor. Sniper Elite Free Download, mermileri tahmin edilemeyecek şekilde saptırarak düşman bedenlerinin arasından yeni yollar açarak dalgalanıyor. SMG’lere ve tabancalara ek olarak öldürme kameraları da aynı anda birden fazla atış dahil olmak üzere dramatik ağır çekimde etkinleştirilebilir.

Sniper Elite 5 Crack + Torrent Free Download For Windows

Yeni Güncelleme?

Oyunda silahlar söz konusu olduğunda pek çok özelleştirme mevcut. Tek oyunculu kampanya sırasında başka bir oyuncuyla işbirliği içinde oynamak mümkündür. Düşman keskin nişancısı olarak üçüncü bir oyuncu bir oyun oturumuna katılabilir ve İstila moduna katılabilir. Ayrıca dört oyuncuya kadar barındırabilen bir hayatta kalma modu da vardır. Ayrıca Şunları Da Beğenebilirsiniz: Boris FX Silhouette Crack 

Artıları

✔️Görev almaya yönelik birçok yaklaşım
✔️Yapay Zekayı Teste tabi tutmak
✔️güçlü mod aralığı
✔️Öldürme kamerası muhteşem.

Eksileri

❌Avantajlar ve dezavantajlar
Ahşap seslendirme
❌Sıkıcı insanlar ve komplo
Birkaç iğrenç hata

Sniper Elite 5 için PC Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)
  • İşlemci: Intel Core i3-8100RAM: 8 GB
  • Sabit Disk Alanı: 85 GB
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 970 (4 GB)

Sniper Elite 5 PC’de: Nasıl İndirilir ve Oynanır

  • BlueStacks’ı bilgisayarınıza yükleyin.
  • Sağ üst köşede Sniper Elite’i bulabileceğiniz bir arama çubuğu bulunur.
  • Arama sonuçları sayfasına tıklayarak Sniper Elite’i yükleyebilirsiniz.
  • Sniper Elite’i yüklemek için (2. adımı atladıysanız) Google hesabınızla oturum açmalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir