4K Stogram 4.9.0.4680 Crack + License Key Download – 2024

4k Stogram Full Version Free Download İle Crack 

4K Stogram Crack, PC, Mac ve Linux için bir Instagram Görüntüleyici ve İndiricidir. Instagram Görüntüleyici ve İndirici olarak kullanmak üzere Windows PC için 4K Stogram’ın tam sürümünü indirin. Bu programla arkadaşlarınızın herkese açık ve özel Instagram hesaplarından fotoğraf, video ve hikaye indirmenin yanı sıra Instagram profilinizi yedekleyebilir ve abonelik listenizi içe aktarabilirsiniz.

4K Stogram 4.9.0.4680 Crack + License Key Download - 2024

Bu Instagram İndirici, özel hesaplardan bile Instagram fotoğraflarını ve videolarını indirmenize ve yedeklemenize olanak tanır. Bir Instagram kullanıcı adı veya fotoğraf bağlantısı girip ‘Kullanıcıyı takip et’ düğmesine basarak masaüstünüzden yeni görüntülerle dolu bir dünyanın kapılarını açabilirsiniz.

4k Stogram Download güçlü Instagram indiriciyle Instagram fotoğraflarını ve videolarını orijinal başlıklarıyla birlikte kaydedin: Aynı anda birden fazla Instagram gönderisi indirin. Tüm Instagram gönderilerini alın veya belirli içerik türlerini seçin. Özel Instagram içeriğini izinle kaydedin. Instagram Hikayelerini ve Öne Çıkanlar’ı indirin. Instagram gönderilerini kullanıcı adına, etikete veya konuma göre kaydedin. Instagram Hikayelerini kaydedin.

Ayrıca Şunları Da Beğenebilirsiniz: FoneLab Android Crack 

4K Stogram Activation Key İle Latest Version Crack

4k Stogram Serial ayrıca 4K çözünürlük de dahil olmak üzere yüksek kalitede görsel ve video indirme olanağı sunuyor. Bu, kullanıcıların bilgisayarlarında veya mobil cihazlarında Instagram içeriğinin keyfini kristal netliğinde çıkarabilmelerini sağlar. Bu yeni teknolojinin kullanımı çok kolay olmakla kalmıyor, aynı zamanda keyfini çıkarabileceğiniz bazı şaşırtıcı özelliklere de sahip.

4k Stogram Licence Key dosyayı bilgisayarınıza bir kez kaydettiğinizde, doğru yazılıma sahip olmadığınız sürece bunun geçerli olmayacağı yaygın bir bilgidir. Yeni Stogram ile favori programlarınızın bir anını bile kaçırmayacaksınız çünkü internet bağlantınız olmasa bile medyanızı görüntüleyebilirsiniz. Bu inanılmaz yeni yazılım, TV setinizdeki görüntüleme seçeneklerinizi genişletmenize ve artırmanıza olanak tanıyan özelliklerle doludur.

4k Stogram Full, cihazınızı ilk satın aldığınızda, mevcut kanallar arasında size rehberlik edecek bir program kılavuzu alacaksınız. Tüm analog ve dijital istasyonlar için kanal kılavuzlarının yanı sıra, tüm programların kanal kılavuzlarını da alacaksınız. Ayrıca, izlemekle ilgilenebileceğiniz herhangi bir televizyon programı için türe ve anahtar kelimeye göre de arama yapabileceksiniz.

Ayrıca Şunları Da Beğenebilirsiniz: Acronis True Image Crack

4K Stogram 4.9.0.4680 Crack + License Key Download - 2024

Temel Özellikleri 4K Stogram Crack:

  • Aynı anda birden fazla hesaptan fotoğraf alın ve bunları masaüstünüze JPEG formatında kaydedin.
  • Favori fotoğrafçılarınızı takip edin ve en yeni fotoğraflarını otomatik olarak alın.
  • Instagram kimlik bilgilerinizle giriş yapın ve özel arkadaşınızın hesaplarından fotoğraf indirin.
  • Instagram videonuzu MP4 formatında görüntüleyebilirsiniz.
  • 4K Stogram Free Download, Mac’inize veya Ubuntu sisteminize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
  • Görüntüleyicinize doğrudan uygulamadan erişin.

Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim sistemleri desteklenir: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
  • En az 2 GB RAM’e sahip olmalısınız (4 GB önerilir)
  • Sabit sürücüde en az 200 MB boş alan bulunmalıdır

Kurulum ve İndirme

Uygulamayı yüklediğinizde kullanıcılara, konumlara ve hashtag’lere hemen abone olabilirsiniz ancak Stories’e abone olmak için giriş yapıp tam sürümü satın almanız gerekir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir